top of page

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Sevda Ö., Ankara

Mefküre Hanım harika birisi gerek bilgisi gerek hasta iletişimiyle. Kendisi doğru tutumuyla hem annemin hem de benim iyileşmeme katkı da bulunmuştur. Demans alanında Türkiye de alanında tek yetkin biri. Her şey için çok teşekkür ederim Hocam iyikim oldunuz.

Figen T., Ankara

İki senedir Mefkure Hanım’a hem kendim gidiyorum hemde eşim için destek alıyorum. Bana ve eşime inanılmaz iyi geldi. Çalışan ekip arkadaşları çok eğitimli ve güleryüzlü. Gönül rahatlığıyla kendisine gidebilirsiniz. Çok teşekkür ediyorum Hocam iyi ki varsınız 

Onur K., Ankara

Mefküre hanıma ailemizin toparlanmasını ve eşimin tanı ve daha sonra refakat hizmeti ile eski günlerde ki gibi aramıza katılmasına borçluyum. Kesinlikle gidin anlatın sorun neyse çözümü mefküre hanımda çok çok çok mükemmel bir insan  çok teşekkür ederim hocam 

Neriman K., İstanbul

Mefküre Hanıma internet üzerinden araştırırken tesadüfen bularak gittim. Bir alzaymır hasta yakını olarak kendisi direkt sorunuma yönelik geçici çözümler bulmak yerine, bana bir hayat görüşü kazandırmak için olayların temeline indi. Basit, sade, net bir anlatım dili var. Her mutsuz olduğumda söylediklerini aklıma getirip, davranışlarımı sorguluyorum. Bu yetiyi bana kazandırdı diyebilirim. Herşey için çok teşekkür ederim Mefküre Hocam.

Hümeyra A., Ankara

Anneme nöropsikolojik test yaptırmamız gerekiyordu. Bir yakınımızın tavsiyesiyle Mefküre hanıma ulaştık. Açıkcası annemin sağlık durumundan dolayı uzun süreli bir testi alabilmesi adına kaygılarımız vardı. Daha ofise girer girmez Mefküre hanımın ilgi ve alakalı yaklaşımı dışarıda olma korkusu yaşayan annemin 2 saat boyunca endişe duymadan testi yapabilmesini sağladı. Test için gitmiştik sonrası annemin doktor korkusu bile sayesinde azaldı. Hala daha bir sorumuz olduğunda kendisini ne zaman arasak dönüş sağlar. İyi ki varsınız.

Dila H., Ankara

Canım hocam iyiki tanıdım sizi. Güler yüzünüzle sıcak kanlılığınızla ilk gündem beri çok ısındı için size. Sizin yanınıza bunalmış bir şekilde gelip mutlu şekilde çıkıyorum çoğu zaman🌸Sayenizde insanlara hayır diyemeyen ben hayır demeyi kendi duygu düşüncelerimi dile getirmeyi öğrendim. Her şey için teşekkür ederim iyi ki varsınız❤️

Miyase Ç., Ankara 

Mefküre hanımdan demans hastası annem için yaklaşık bir senedir danışmanlık hizmeti alıyorum. Sadece anneme değil tüm ailemizi değiştirdi. Anlatımları ve yaklaşımlarıyla harika bir insan. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Teşekkür ederim Mefküre hanım.

Mehmet T., İstanbul

İşini severek ve profesyonelce yapıyor ve gercekten calışmasıyla, yaklaşımı ve güler yüzlülüğüyle. Yönlerdirmesi, doğruya ulaşmak icin bilgilendirmesi gerçekten çok başarılı. Çok teşekkür ederiz. Eşim ve ben seans günlerini iple çekiyoruz. İlginiz ve alakanız için çok tesekkür ederiz.

Sinan D., İstanbul

Mefküre hanım o kadar iyi bir uzman ki şimdiye kadar anlattığım herhangi bir şeyde beni asla yargılamadı sadece dinledi, müdahale etmesi gereken noktalarda bile müdahale etmek yerine yol gösterdi. Bana çok iyi geliyor. Kendisini çok seviyorum iyi ki yollarımız kesişmiş.

Zahide G. İstanbul

Babamın demans hastalığı hasebiyle zor bir dönemden geçiyorum ve bu süreci profesyonel biri ile atlatmak istediğim için başvurdum ve çok memnun kaldım. İnanılmaz kaliteli, düzgün, farklı ve enerjik bir danışman. Bence herkesin hayatına dokunmalı. Seansları heyecan ile bekliyorum ve her seansta çok şey öğreniyorum.

Sertap E., Ankara

Mefküre hocam mükemmel bir insan. Teşhisleri nokta vurusu yapıyor ilgisiyle hastalara yaklaşımıyla mükemmel bir uzman. Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmazsınız. 7/24 aradığında cevap veriyor yardımcı oluyor ben iyiki mefküre hocama gitmişim. Arkadaşlarımla dostlarıma herkesi mefküre hocama tavsiye ettim gidenler şimdi bana dua ediyor. İyi varsınız mefküre hocam Allah sizden razı olsun sağlıklı mutlu günleriniz olsun.

Huriye C., Ankara

Mefküre Hanıma ablamın tavsiyesi ile gittik. Kayınvalidem için iyi ki iyi ki de gittik Mefküre Hanıma. Siz anlatılmaz yaşanırsınız önce Allah sonra siz iki ayda o kadar değişiklik oldu ki kayınvalidemde. Kayınvalideme şimdiye kadar götürdüğüm diğer hekimler neredeyse çıldırtmak üzereydiler. Lakin bizden bilinçli tahliller istedi ve tahlillerin sonucu nokta atışı. Tam da ilk bize bahsettiği gibi kayınvalidemde parkinson demans çıktı. Kayınvalidem şu an inanılmaz sakin ve her şeyi ile dengeli. İyi ki yolumuz kesişti Mefküre Hanım iyi ki varsınız şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorumunuzu Gönderin!

Yorumunuz için teşekkür ederim.

bottom of page